31 Mart 2022

Gösterim: 3364

Genel Sekreter Yardımcısı

 

Faruk KÜÇÜK

Genel Sekreter Yardımcısı 

Gümüşhane doğumlu olan Faruk KÜÇÜK, lise öğrenimini Gümüşhane Lisesi’nde tamamladıktan sonra Sınıf Öğretmenliği Programında yükseköğrenime başlamış aynı zamanda 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulunda memuriyete başlamıştır. Çalışma hayatına devam ederken Kamu Yönetimi Programları ve Bilgisayar Programcılığı Programından mezun olmuş, Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Programında Tezli Yüksek Lisans yapmaktadır.
Gümüşhane Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Gümüşhane Üniversitesi Personel Daire Başkanlığında görev yaptıktan sonra Şubat 2016 da Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde görev alarak Enstitü Sekreterliği, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü, Personel Dairesi Başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerini yürütmüş, halen Genel Sekreter Yardımcısı ve Personel Dairesi Başkanı Vekili olarak görev yapmaktadır.

 

Doç. Dr. Yalçın KAHYA

Genel Sekreter Yardımcısı V.

1974 yılında İstanbul 'da doğmuştur. 1997 yılında Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden Lisans derecesini, 2011 yılında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yüksek Lisans derecesini ve 2016 yılında da Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Ana Bilim Dalından Sosyoloji Doktora derecesini almıştır. 2016 yılında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde Genel Sekreter Yardımcısı. olarak göreve başlamış olup idari kadrolarda farklı görevleri yürütmektedir. 2018 yılından itibaren Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Sosyoloji Bölümünde de görev yapmaktadır. 

Doç. Dr.  Yalçın Kahya evli ve üç çocuk babasıdır.